anzel forum
Jishou Shonen~ Kami-sama`s blog Untitled-1-1
anzel forum
Jishou Shonen~ Kami-sama`s blog Untitled-1-1
anzel forum
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.


forum anime,j-music,concursuri si tot ce se poate^^ intra in lumea anime-urilor si a j-muzicii
 
AcasaAcasa  Portal*Portal*  GalerieGalerie  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Conectare
Utilizator:
Parola:
Conectare automată: 
:: Mi-am uitat parola
Ultimele subiecte
» Heya ppl xD
Jishou Shonen~ Kami-sama`s blog Icon_minitimeSam Oct 24, 2009 12:44 pm Scris de Asami

» ^_^ Oracolul meu ^__^
Jishou Shonen~ Kami-sama`s blog Icon_minitimeMier Sept 30, 2009 1:58 pm Scris de Asami

» Reguli/adere la FC Kaleido Star
Jishou Shonen~ Kami-sama`s blog Icon_minitimeLun Sept 28, 2009 4:39 pm Scris de Asami

» Temperamentul tau
Jishou Shonen~ Kami-sama`s blog Icon_minitimeVin Sept 25, 2009 10:14 pm Scris de Ænima

» Sinucidere
Jishou Shonen~ Kami-sama`s blog Icon_minitimeVin Sept 25, 2009 10:11 pm Scris de Ænima

» Amv mele...nu va speriati!
Jishou Shonen~ Kami-sama`s blog Icon_minitimeJoi Sept 17, 2009 7:07 pm Scris de Asami

» Cine urmeaza?
Jishou Shonen~ Kami-sama`s blog Icon_minitimeMar Sept 15, 2009 4:35 pm Scris de Charme

» Ok parerile vizitatorilor
Jishou Shonen~ Kami-sama`s blog Icon_minitimeLun Sept 14, 2009 4:57 pm Scris de Asami

» Vicii-aveti sau nu?Cum luptati impotriva lor
Jishou Shonen~ Kami-sama`s blog Icon_minitimeLun Sept 14, 2009 4:56 pm Scris de Charme

Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Aprilie 2024
LunMarMierJoiVinSamDum
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar

 

 Jishou Shonen~ Kami-sama`s blog

In jos 
3 participan?i
AutorMesaj
Kamishiro
Betryal
Betryal
Kamishiro


Numarul mesajelor : 280
Varsta : 30
Localizare : Black Scenery
Reputatie : 0
Puncte : 1000
Data de inscriere : 25/12/2008

Jishou Shonen~ Kami-sama`s blog Empty
MesajSubiect: Jishou Shonen~ Kami-sama`s blog   Jishou Shonen~ Kami-sama`s blog Icon_minitimeDum Ian 18, 2009 12:05 am

Jishou Shonen~ Kami-sama`s blog Jishoushonen

~ Name: Ana
~ Age: 15 ( aproape 16)
~ Location: mures
~ Nik-name: Kami-sama, Kamici
~ Anime: Elfen Lied, La portrait de petite Cossette, Shougo Chara, Lucy Star
~ Manga: Death Note
~ Hobby: Art
~ Fav J-rock`ers: Aoi[Ayabie], Mana[Moi dix Mois], Masa [Lamina]
~ Love: music, anime, j-rock
~ Hate: milk, manele, spiders


Ultima editare efectuata de catre Kamishiro in Dum Ian 18, 2009 12:11 am, editata de 2 ori
Sus In jos
http://demo.nicetheme.com/index.htm?theme_id=112453
Kamishiro
Betryal
Betryal
Kamishiro


Numarul mesajelor : 280
Varsta : 30
Localizare : Black Scenery
Reputatie : 0
Puncte : 1000
Data de inscriere : 25/12/2008

Jishou Shonen~ Kami-sama`s blog Empty
MesajSubiect: Re: Jishou Shonen~ Kami-sama`s blog   Jishou Shonen~ Kami-sama`s blog Icon_minitimeDum Ian 18, 2009 12:09 am

Mood:
Sad
Eat/Drink:
-/-
Music:
Ayabie- Ai no Uta
Internet:
Batsu
Messenger:
-


Yeah x.x citind blog-ul lui nee-chan mi-am amintit de melodia care a scris-o Aoi pentru mine acum ceva vreme ^^''' este in continuare melodia mea preferata si imi place foarte mult mai ales ca versurile sunt facute de Aoi si mai ales ca este pentru mine ^.^''' ( o copiez pe nee-chan putin si pun ei eu versurile)

Softly you fall into ecstasy
"You've searched for this"
Cuscus smiling WITHOUT YOU
Love in my pocket for one to seize

What's dissolving me isn't alive, it clouds your eyes

More you, I want to love you more than one can hold
More summer, summer releases my heart
You mean a lot, give a sign that you noticed
Puzzled! Wish I was intoxicated!
Well, it's useless.

SUMMER TUNES streaming on the beach
To hide my embarrasment I hum
Badger a CHU from behind
Because I whisper here
You turn your head and I kiss your beautiful cheek

"I like you, I really really like you" I want to say
More summer, it released my heart
Ripples of an incorrect language lining up
"Connect our hands and never let go"
"There are no words for us".

It's summer soon, it doesn't convey quickly...

Even did KENKA, lost the sight of it too, like that, it deepened
Lots and lots of happiness rolling in, DARLING
We'd put our shoulders together, throughout, the long streets continue
In case now we would be bashful for it I'd say
"I LOVE YOU"

With you I would want to be confirmedly in love.


wahh....mai am inca o zi de relaxare xDDD ( adica maine) pana incep teroarea toatala......nu e de ajuns ca merg la o scoala normala ca toti ceilalti ca mai trebuie sa merg inca la una...doar ca la asta merg dupa-masa -.-'''' e aiurea....dar trebuie sa invat cumva japoneza asta pentru ca altfel s-a zis cu plecarea mea ^^''''
Oricum imi pare bine ca mai am inca o zi libera sa zic asa in care ma pot uita linistita la Death Note sau sa postez pe forum/blog sa mai vad daca imi fac hi5 sau nu ^^''' inca ma mai gandsec xDDDD.
Maine este duminica si nu va fi deschis la librarie dar sper ca luni cand voi iesi de la scoala sper sa fie cineva acolo xDDD ( bine nu oricine...ci acel baiat adorabil ^^''' *dreaming*) ca sa pot sa imi cumpar niste manga-uri si eventual niste acrti noi daca au paraut ^^ sau ma rog...ceva dragut de pe acolo >_<'''' Abia astept sa il vad pe Kira si sa vad ce mai face, ce ideei noi mai are, ce a mai facut in vacanta si alte chestii de genul acesta ^^''' si apoi sa imi vad uni dein ceilalti colegi ( chiar daca nu prea imi pasa de ei xDDD)
Bai~Bai
Sus In jos
http://demo.nicetheme.com/index.htm?theme_id=112453
Loveless
Despair
Despair
Loveless


Numarul mesajelor : 143
Varsta : 31
Respectarea regulilor : Jishou Shonen~ Kami-sama`s blog Rank11-24afb
Spam : Jishou Shonen~ Kami-sama`s blog Ogdyj6
Avertizari : Jishou Shonen~ Kami-sama`s blog Barra_11
Ban : Jishou Shonen~ Kami-sama`s blog 100bg4
Reputatie : 0
Puncte : 3000
Data de inscriere : 17/01/2009

Jishou Shonen~ Kami-sama`s blog Empty
MesajSubiect: Re: Jishou Shonen~ Kami-sama`s blog   Jishou Shonen~ Kami-sama`s blog Icon_minitimeDum Ian 18, 2009 12:16 am

Ohayoooo Nee-sama ^^ imi place imaginea de la blog-ul tau si titulul e kawaii ^.^'' iar versurile imi aduc aminte de acele vremuri * miss you Aoi*
Well...daca pleci in Japonia in vacanta te rog sa imi aduci si mie ceva de pe acolo *dreaming* mi-ar place si mie sa merg ^'^
Sus In jos
Asami
Half
Half
Asami


Numarul mesajelor : 755
Varsta : 30
Localizare : In my world
Respectarea regulilor : Jishou Shonen~ Kami-sama`s blog Rank11-24afb
Spam : Jishou Shonen~ Kami-sama`s blog Ogdyj6
Avertizari : Jishou Shonen~ Kami-sama`s blog Barra_11
Ban : Jishou Shonen~ Kami-sama`s blog 100bg4
Reputatie : 0
Puncte : 299
Data de inscriere : 31/08/2008

Jishou Shonen~ Kami-sama`s blog Empty
MesajSubiect: Re: Jishou Shonen~ Kami-sama`s blog   Jishou Shonen~ Kami-sama`s blog Icon_minitimeMar Ian 20, 2009 5:40 pm

Foarte dragut si imaine ma lasat fara cuvinte sau ar putea sa spun "Pina moarte nu ne v-a desparti" ^^ Astept in continuare micile aventuri din viata ta ^^
Sus In jos
http://anzel.ogamewar.com/
Kamishiro
Betryal
Betryal
Kamishiro


Numarul mesajelor : 280
Varsta : 30
Localizare : Black Scenery
Reputatie : 0
Puncte : 1000
Data de inscriere : 25/12/2008

Jishou Shonen~ Kami-sama`s blog Empty
MesajSubiect: Re: Jishou Shonen~ Kami-sama`s blog   Jishou Shonen~ Kami-sama`s blog Icon_minitimeMar Ian 20, 2009 5:58 pm

Mood:
dunno
Eat/Drink:
chocolate/Fanta
Internet:
Batsu
J-rock scans
Ayabie blog
Messenger:
nee-chan
Jui
Haruka


Azi a fost ciudat la scoala....prima ora am desenat -.-'''' apoi am prezentat un referat lung la fizica >____<'''' ce stupid apoi niste probleme lungi la mate unde ne-a amenintat profesorul ca daca nu le facem ne da 3 ^.^'''
Am in sfarsit un tata ( in familia vrituala) yay ^^''' Uruha-sama si mai am si o bunica >_<''''
well....azi am stat toata ziua cu Kira in banca...yeah x.x''' am ascultat muzica si postam linistita pe blogul lui Aoi in orele de romana/chimie/franceza >__<'
Asa...sa reveni....tocmai am ajuns acasa de la teatru unde am fost pentru a face ceva repetitii ( alea numa repetitii nu au fost....pentru ca am stat mai mult degeaba povestind cu cei din alte clase >_>) asa pe drum am intrat la o librarie noua....nicio librarie nu scapa de mine mwhaaaaa >Smile....asa mi-am cumparat un manga dragut ( ma mir ca la o librarie in oras se vand manga-uri) de fapt nici nu stiu ce manga era....dar o sa il citesc oricum si cand mai trec pe la librarie voi mai cumpara si altele. Am venit acasa si am intrat pe messenger ( am id nou ^^) asa am facut schimb de liste cu cateva persoane si am vorbit ceva vreme cu Aylin si cu o alta fata ( am uitat cum o cheama ) am mai afcut niste set-uri in PS care au iesit cam ciudat dar nu sunt chiar asa de rele ( ma rog...asta cred eu o.o). Am inceput sa scriu un nou fic "Wait...and dead" care il gasiti pe AnimeZup ( FanZone--->FanFic--->Wait...and dead) sper ca macar cineva sa il citeasca si sa lase un comment cat de mic ^^".Apoi am vorbit cu Kira ( baiatu cu Daeth Note-ul) si a ramas sa merg maine dimineata afara cu el....A da era sa uit....azi am iesit pe la 6 cum am stabilit afara....ne-am plibat si el a inceput sa ii povesteasca despre nu stiu eu ce chestie ( da si eu adormeaz acolo -___- zZzzZzzZZZ) ma rog...m-am bucurat ca am mers pe langa cetate ( de mult nu am mai fost acolo si chiar vroiam sa merg...ma simt bine acolo)..asa am vazut o noua rochie ( Gothic Lolita style) care mi-a placut mult si mi-a zis mama ca o sa mi-o comande de Craciun.....
M-am enervat la culme pe astia de la posta ca nu mai vin oadata sa imi aduca iPhone-ul pe care l-am comandat de vreo 2 luni....m-au sunat aseara si au zis ca azi va sosi coletul dar se pare ca nu a fost asa...ma rog...astept sa vad ca poate maine ajunge pe la mine ^_^.
Well...m-am cam plictisit de scris pe aici si oricum imi e foame.....
bye
Sus In jos
http://demo.nicetheme.com/index.htm?theme_id=112453
Continut sponsorizat





Jishou Shonen~ Kami-sama`s blog Empty
MesajSubiect: Re: Jishou Shonen~ Kami-sama`s blog   Jishou Shonen~ Kami-sama`s blog Icon_minitime

Sus In jos
 
Jishou Shonen~ Kami-sama`s blog
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Ohayo!! Kami-sama is here
» LapisLazuli~ Loveless Blog
» Porcellan Face ^_^ Asami blog.
» Wrist Cutter: HMMD~ Juliet Blog

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
anzel forum :: Welocme :: Blogs-
Mergi direct la: