anzel forum
Gelozie si metode de a lupta cu ea Untitled-1-1
anzel forum
Gelozie si metode de a lupta cu ea Untitled-1-1
anzel forum
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.


forum anime,j-music,concursuri si tot ce se poate^^ intra in lumea anime-urilor si a j-muzicii
 
AcasaAcasa  Portal*Portal*  GalerieGalerie  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Conectare
Utilizator:
Parola:
Conectare automată: 
:: Mi-am uitat parola
Ultimele subiecte
» Heya ppl xD
Gelozie si metode de a lupta cu ea Icon_minitimeSam Oct 24, 2009 12:44 pm Scris de Asami

» ^_^ Oracolul meu ^__^
Gelozie si metode de a lupta cu ea Icon_minitimeMier Sept 30, 2009 1:58 pm Scris de Asami

» Reguli/adere la FC Kaleido Star
Gelozie si metode de a lupta cu ea Icon_minitimeLun Sept 28, 2009 4:39 pm Scris de Asami

» Temperamentul tau
Gelozie si metode de a lupta cu ea Icon_minitimeVin Sept 25, 2009 10:14 pm Scris de Ænima

» Sinucidere
Gelozie si metode de a lupta cu ea Icon_minitimeVin Sept 25, 2009 10:11 pm Scris de Ænima

» Amv mele...nu va speriati!
Gelozie si metode de a lupta cu ea Icon_minitimeJoi Sept 17, 2009 7:07 pm Scris de Asami

» Cine urmeaza?
Gelozie si metode de a lupta cu ea Icon_minitimeMar Sept 15, 2009 4:35 pm Scris de Charme

» Ok parerile vizitatorilor
Gelozie si metode de a lupta cu ea Icon_minitimeLun Sept 14, 2009 4:57 pm Scris de Asami

» Vicii-aveti sau nu?Cum luptati impotriva lor
Gelozie si metode de a lupta cu ea Icon_minitimeLun Sept 14, 2009 4:56 pm Scris de Charme

Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Aprilie 2024
LunMarMierJoiVinSamDum
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar

 

 Gelozie si metode de a lupta cu ea

In jos 
AutorMesaj
Asami
Half
Half
Asami


Numarul mesajelor : 755
Varsta : 30
Localizare : In my world
Respectarea regulilor : Gelozie si metode de a lupta cu ea Rank11-24afb
Spam : Gelozie si metode de a lupta cu ea Ogdyj6
Avertizari : Gelozie si metode de a lupta cu ea Barra_11
Ban : Gelozie si metode de a lupta cu ea 100bg4
Reputatie : 0
Puncte : 299
Data de inscriere : 31/08/2008

Gelozie si metode de a lupta cu ea Empty
MesajSubiect: Gelozie si metode de a lupta cu ea   Gelozie si metode de a lupta cu ea Icon_minitimeDum Sept 13, 2009 6:15 pm

Deci gelozia este un motiv dinc auza destramarii la un clupu si mi se pare ca e un sentiment prostesc
pareri?

me:
Pai depinde de cauze sunt in unele momente cind nu sau unele momente care ar trebui sa-ti faci griji^^Daca pleaca cu o colege de clasa fie la school sau universitrate si altele nu cred ca e un motiv de gelozie
Dar cind tipul iti vorbeste despre fetele care mor dupa el sau invers poti crede ca e un fustangiu si papucii degraba trebuie de dat ^^ Very Happy Nu cred ca trebuie sa vorbeste pe asa teme daca ai prietena, e absurd ^^Sau tipul nu are creer ce e legat de mine nu am prieten ca sa va spun daca sunt geloasa,dar ma irita tipii de asa gen care se dau mari si tari dar real nu costa nimic^^
Dar ar trebui sa aveti incredere in partenerul dvs ^_^ cheers
Sus In jos
http://anzel.ogamewar.com/
 
Gelozie si metode de a lupta cu ea
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Ce personaj din YYH ati vrea sa fie partenerul vostru in lupta?

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
anzel forum :: Girls and Boys :: Dragoste-
Mergi direct la: