anzel forum
Top 5 Favorite Anime Boys Untitled-1-1
anzel forum
Top 5 Favorite Anime Boys Untitled-1-1
anzel forum
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.


forum anime,j-music,concursuri si tot ce se poate^^ intra in lumea anime-urilor si a j-muzicii
 
AcasaAcasa  Portal*Portal*  GalerieGalerie  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Conectare
Utilizator:
Parola:
Conectare automată: 
:: Mi-am uitat parola
Ultimele subiecte
» Heya ppl xD
Top 5 Favorite Anime Boys Icon_minitimeSam Oct 24, 2009 12:44 pm Scris de Asami

» ^_^ Oracolul meu ^__^
Top 5 Favorite Anime Boys Icon_minitimeMier Sept 30, 2009 1:58 pm Scris de Asami

» Reguli/adere la FC Kaleido Star
Top 5 Favorite Anime Boys Icon_minitimeLun Sept 28, 2009 4:39 pm Scris de Asami

» Temperamentul tau
Top 5 Favorite Anime Boys Icon_minitimeVin Sept 25, 2009 10:14 pm Scris de Ænima

» Sinucidere
Top 5 Favorite Anime Boys Icon_minitimeVin Sept 25, 2009 10:11 pm Scris de Ænima

» Amv mele...nu va speriati!
Top 5 Favorite Anime Boys Icon_minitimeJoi Sept 17, 2009 7:07 pm Scris de Asami

» Cine urmeaza?
Top 5 Favorite Anime Boys Icon_minitimeMar Sept 15, 2009 4:35 pm Scris de Charme

» Ok parerile vizitatorilor
Top 5 Favorite Anime Boys Icon_minitimeLun Sept 14, 2009 4:57 pm Scris de Asami

» Vicii-aveti sau nu?Cum luptati impotriva lor
Top 5 Favorite Anime Boys Icon_minitimeLun Sept 14, 2009 4:56 pm Scris de Charme

Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Mai 2024
LunMarMierJoiVinSamDum
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar

 

 Top 5 Favorite Anime Boys

In jos 
2 participan?i
AutorMesaj
BlitzZMay
Human
Human
BlitzZMay


Numarul mesajelor : 47
Varsta : 29
Respectarea regulilor : Top 5 Favorite Anime Boys Rank11-24afb
Spam : Top 5 Favorite Anime Boys Ogdyj6
Avertizari : Top 5 Favorite Anime Boys Barra_11
Ban : Top 5 Favorite Anime Boys 100bg4
Reputatie : 0
Puncte : 82
Data de inscriere : 13/08/2009

Top 5 Favorite Anime Boys Empty
MesajSubiect: Top 5 Favorite Anime Boys   Top 5 Favorite Anime Boys Icon_minitimeSam Aug 15, 2009 7:04 pm

1. Mello din Death note- moartea mea, ajuns nu de mult timp pe primul loc. Ador tipii ce lucreaza cu mafia, pachetele de muschi cu sentimente si creier totusi, tipii extrem de sexy, obsedati dupa ciocolata si iubitori de motociclete. Uhm...ochii aia ma indeamna la o sinucidere de top de candelabrul din sufragerie, sau o masturbare completa. Uneori simt ca am ceva din el, chiar daca suntem cam paraleli in multe.

2.Light din Death note- o alta iubire mai veche...desi un obsedat la final ce m'a facut sa rad cand el isi dadea duhul, nu l'am putut uita pe razbunatorul, puternicul si inteligentul Kira. Unicizat prin puternicele conturari si printr'o evolutie treptat vizibila.

3.George din Paradise kiss -un tip foarte rasat, mai gigolo [mw-ha-ha =] ], interesant din multe puncte de vedere. E realist si a reusit sa o faca pe Yukari sa'si dea seama de anumite lucruri. Independent si talentat, da dovada totusi de faptul ca e fairplay.

4.L- dupa cum observati in general imi plac personajele din Death note :]...e un ciudat, un obsedat dupa dulciuri ce are niste faze de'a dreptul amuzante.

5. Near- piticania mi'e draga pentru faptul ca are ceva infantil in ea, desi uneori ma seaca datorita concurentei dintre el si Mello. Anyway, good boy :]
Sus In jos
Asami
Half
Half
Asami


Numarul mesajelor : 755
Varsta : 30
Localizare : In my world
Respectarea regulilor : Top 5 Favorite Anime Boys Rank11-24afb
Spam : Top 5 Favorite Anime Boys Ogdyj6
Avertizari : Top 5 Favorite Anime Boys Barra_11
Ban : Top 5 Favorite Anime Boys 100bg4
Reputatie : 0
Puncte : 299
Data de inscriere : 31/08/2008

Top 5 Favorite Anime Boys Empty
MesajSubiect: Re: Top 5 Favorite Anime Boys   Top 5 Favorite Anime Boys Icon_minitimeDum Aug 16, 2009 11:16 am

1.Mortia (Honey and Clover)-este foarte amizant pus pe sotii si nici nu stii de la ce sa te astepti de la el
2.Zero (Vampie Knight)-este tipul de genul meu imi place cumse comporta desi e adorabil
3.Alucard (Hellsing) genul meu de baiat + e vampir
4.Gil (Pandora Hearts) painu pot spune nimik cu exceptia ca e aprope ca GIl doar ca mai hazliu
5.Sebastian (Kuroshituji) este un dmeon si majordon foarte dragut
Sus In jos
http://anzel.ogamewar.com/
 
Top 5 Favorite Anime Boys
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
anzel forum :: Anime/Manga :: Anime General-
Mergi direct la: