anzel forum
Serii neterminate Untitled-1-1
anzel forum
Serii neterminate Untitled-1-1
anzel forum
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.


forum anime,j-music,concursuri si tot ce se poate^^ intra in lumea anime-urilor si a j-muzicii
 
AcasaAcasa  Portal*Portal*  GalerieGalerie  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Conectare
Utilizator:
Parola:
Conectare automată: 
:: Mi-am uitat parola
Ultimele subiecte
» Heya ppl xD
Serii neterminate Icon_minitimeSam Oct 24, 2009 12:44 pm Scris de Asami

» ^_^ Oracolul meu ^__^
Serii neterminate Icon_minitimeMier Sept 30, 2009 1:58 pm Scris de Asami

» Reguli/adere la FC Kaleido Star
Serii neterminate Icon_minitimeLun Sept 28, 2009 4:39 pm Scris de Asami

» Temperamentul tau
Serii neterminate Icon_minitimeVin Sept 25, 2009 10:14 pm Scris de Ænima

» Sinucidere
Serii neterminate Icon_minitimeVin Sept 25, 2009 10:11 pm Scris de Ænima

» Amv mele...nu va speriati!
Serii neterminate Icon_minitimeJoi Sept 17, 2009 7:07 pm Scris de Asami

» Cine urmeaza?
Serii neterminate Icon_minitimeMar Sept 15, 2009 4:35 pm Scris de Charme

» Ok parerile vizitatorilor
Serii neterminate Icon_minitimeLun Sept 14, 2009 4:57 pm Scris de Asami

» Vicii-aveti sau nu?Cum luptati impotriva lor
Serii neterminate Icon_minitimeLun Sept 14, 2009 4:56 pm Scris de Charme

Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Mai 2024
LunMarMierJoiVinSamDum
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar

 

 Serii neterminate

In jos 
3 participan?i
AutorMesaj
BlitzZMay
Human
Human
BlitzZMay


Numarul mesajelor : 47
Varsta : 29
Respectarea regulilor : Serii neterminate Rank11-24afb
Spam : Serii neterminate Ogdyj6
Avertizari : Serii neterminate Barra_11
Ban : Serii neterminate 100bg4
Reputatie : 0
Puncte : 82
Data de inscriere : 13/08/2009

Serii neterminate Empty
MesajSubiect: Serii neterminate   Serii neterminate Icon_minitimeSam Aug 15, 2009 7:05 pm

Sunt sigura ca fanii anime au pe lista lor si serii neterminate, abandonate in mare pare din cauza neplcaerii de a te uita la ele.
Care sunt seriile voastre neterminate si de ce?
So..mine:
Nana- 8 episoade, e un anime dragut, insa daca ar fi sa ma uit la el continuare, as astepta sa vad cand e primul sau episod pe animax. *momentan e la al nu stiu catalea..nu'mi place sa vad pe sarite.
Ergo proxy- abandonat din cauza negasirii unei subtitrari buni, si pentru faptul ca am avut un monitor ce nu putea fi reglata luminozitatea..nu se vedea nimic, si cum grafica de la Ergo e foarte inchisa, well..teapa x___X Acum totul s'a rezolvat..mai putin subtitrarea..anyway, tre sa dau eu de ceva..poate am sa'l reiau.
Am maiv azut animeuri lac are n'am rezistat nici macar un episod intreg, gen Fruits Basket, Shuflle s.a.
Sus In jos
Charme
Despair
Despair
Charme


Numarul mesajelor : 114
Varsta : 29
Respectarea regulilor : Serii neterminate Rank11-24afb
Spam : Serii neterminate Ogdyj6
Avertizari : Serii neterminate Barra_11
Ban : Serii neterminate 100bg4
Reputatie : 0
Puncte : 2081
Data de inscriere : 06/09/2008

Serii neterminate Empty
MesajSubiect: Re: Serii neterminate   Serii neterminate Icon_minitimeSam Aug 15, 2009 10:15 pm

Sunt o gramada si la mine <33 well,unele nu sunt neaparat ca nu mi'au placut xD mai degraba pentru ca n'am rabdare >.>

Incep cu ultimele:

Detective Conan- am urmarit in jur de vreo 4-5 episoade dar pe sarite,iar atunci cand nu mai tin sirul la rand ma las fiindca nu mai inteleg mai nimica
Nana- doar vreo 3 episoade -.-" m'am lasat de el cand am vazut o scena ce m'a secat xD poate ca o sa continui insa alta-data
Vampire Knight- just 9-10 episodes,aici din cate'm iamintesc era ca mi'am pierdut rabdarea dar totusi am zis sa il urmaresc odata si odata pana la capat.
Shuffle! Memories-M'am lasat de la primul episod ,fiindca n'am vazut nimic special :3
Shugo Chara! -am vazut numai vreo 2 episoad ein rest aceeasi chestie ca la Vampire Knight ( rabdare -.-)
Lucky Star- nu stiu mi s'a parut plictisitor,deci dupa 6 episoade am renuntat x3
Naruto- mi s'a parut ca sunt prea multe episoade si am renuntat si aici,mai urmaresc insa numai cand n'am ce face si cand se difuzeaza la Tv >>"
Hellsing- nu mi'a placut anime'u deci a picat si asta
Ayakashi Ayashi -si de asta tot la fel,l'am lasat balta fiindca nu mi'a placut povestea si nici personaje xD
Humanoid Kikaider-aceeasi chestie >-<"
Rosario+Vampire-numai 10 episade (din primul sezon xD) iar din al doilea vreo 3 parca ,eci inca il mai urmaresc

Parca astea erau din cate tin minte...


Ultima editare efectuata de catre Charme in Dum Aug 16, 2009 11:19 am, editata de 1 ori
Sus In jos
Asami
Half
Half
Asami


Numarul mesajelor : 755
Varsta : 30
Localizare : In my world
Respectarea regulilor : Serii neterminate Rank11-24afb
Spam : Serii neterminate Ogdyj6
Avertizari : Serii neterminate Barra_11
Ban : Serii neterminate 100bg4
Reputatie : 0
Puncte : 299
Data de inscriere : 31/08/2008

Serii neterminate Empty
MesajSubiect: Re: Serii neterminate   Serii neterminate Icon_minitimeDum Aug 16, 2009 10:53 am

Eu cree ca rup Topul cite am apucat si nu le-am vizionat

1.Inuyasha-am vizionat vreo 50 de serii probabil la rind apoi pe sarite si nu l-am mai vizionat
2.Blood+ - am vizonat vreo 25-30 de serii apoi mergea cam tirziu si nu l-am vazut
3.Mew Mew Power- doar ce mergea la TV si am pierdut finalul desi nici de la inceput nu l-am vazut
4.Spiral- Am vizionat doar 20 de serii
5.Chobits- ca Spiral
6.Death Note in general vreao 4 sau 5 serii
7.Full Metal Panic - pai asteptinnd un anime la TV vizonat FMP si iarasi cite-va serii
8.Hell Girl am vazut doar primul sezon si cite-va serii din al doilea
9.Hellsing am vizonat OVa doar 5 serii si din Anime vreo 10
10.Paradise Kiss mereu am dorit sa-l vizionez pina la sfirsit dar nu a fost asa ceva
11.Trinity Blood daor 5 episoade
12.Kiddy Grade ca si Trinity Blood si acelea pe sarite
13.Honey and Clover am toate seriile doar ca a 8 serie din sesonul 2 lipseste si astept cind va fi si voi vizona restul sezonului
14.Pandora Hearts- pai doar 16 serii desi mai sigur 14 ele sunt 24 dar nu au parut inca
15.Devil may Cry mai am vreo 3 sau 4 serii

Si deja priveam animax zi de zi poate peste si sunt inca multe Serii neterminate 899538
Sus In jos
http://anzel.ogamewar.com/
Continut sponsorizat





Serii neterminate Empty
MesajSubiect: Re: Serii neterminate   Serii neterminate Icon_minitime

Sus In jos
 
Serii neterminate
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
anzel forum :: Anime/Manga :: Anime General-
Mergi direct la: