anzel forum
Hey there! ^^ Untitled-1-1
anzel forum
Hey there! ^^ Untitled-1-1
anzel forum
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.


forum anime,j-music,concursuri si tot ce se poate^^ intra in lumea anime-urilor si a j-muzicii
 
AcasaAcasa  Portal*Portal*  GalerieGalerie  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Conectare
Utilizator:
Parola:
Conectare automată: 
:: Mi-am uitat parola
Ultimele subiecte
» Heya ppl xD
Hey there! ^^ Icon_minitimeSam Oct 24, 2009 12:44 pm Scris de Asami

» ^_^ Oracolul meu ^__^
Hey there! ^^ Icon_minitimeMier Sept 30, 2009 1:58 pm Scris de Asami

» Reguli/adere la FC Kaleido Star
Hey there! ^^ Icon_minitimeLun Sept 28, 2009 4:39 pm Scris de Asami

» Temperamentul tau
Hey there! ^^ Icon_minitimeVin Sept 25, 2009 10:14 pm Scris de Ænima

» Sinucidere
Hey there! ^^ Icon_minitimeVin Sept 25, 2009 10:11 pm Scris de Ænima

» Amv mele...nu va speriati!
Hey there! ^^ Icon_minitimeJoi Sept 17, 2009 7:07 pm Scris de Asami

» Cine urmeaza?
Hey there! ^^ Icon_minitimeMar Sept 15, 2009 4:35 pm Scris de Charme

» Ok parerile vizitatorilor
Hey there! ^^ Icon_minitimeLun Sept 14, 2009 4:57 pm Scris de Asami

» Vicii-aveti sau nu?Cum luptati impotriva lor
Hey there! ^^ Icon_minitimeLun Sept 14, 2009 4:56 pm Scris de Charme

Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Aprilie 2024
LunMarMierJoiVinSamDum
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar

 

 Hey there! ^^

In jos 
2 participan?i
AutorMesaj
Lorette
Human
Human
Lorette


Numarul mesajelor : 3
Varsta : 27
Respectarea regulilor : Hey there! ^^ Rank11-24afb
Spam : Hey there! ^^ Ogdyj6
Avertizari : Hey there! ^^ Barra_11
Ban : Hey there! ^^ 100bg4
Reputatie : 0
Puncte : 12
Data de inscriere : 22/08/2009

Hey there! ^^ Empty
MesajSubiect: Hey there! ^^   Hey there! ^^ Icon_minitimeDum Aug 23, 2009 1:35 am

Konban wa minna-san! (Am spus asa fiindca in acest moment chiar e noapte)

Erm, in primul rand trebuie sa spun ca am acest forum de la un alt membru de pe aici. A dat un mass cu forumul, iar eu, curioasa cum sunt am dat repede click si mi-a placut ce-am vazut! @.@

First! Numele meu este Simona, dar prefer sa mi se spuna Simo sau Lorette. Alte informtii despre mine nu prea vreau sa dau, oricum nu va intereseaza pe voi datele mele personale, cum ar fi adresa, numar telefon and so on. Hey there! ^^ 430718

Sunt o fire vesela careia ii place sa-si faca multi prieteni. Uneori sunt cam suparacioasa si certareata, dar sunt in zodia scorpion si cred ca asta explica tot, oricum sunt o fire mai complicata.

Ador muzica, dar muzica veche si buna! Nu prea ascult muzica noua, nu mi se pare chiar asa de buna ca cea veche. Acum, sa trec la preferinte: Skillet, Michael Jackson(ok, ok, RIP), Pink Floyd, Europe, Nirvana, Brian Adams, Europe, The Rolling Stones, Paul Mccartney, The Beatles and so on. Cum am spus, ascult si muzica noua, dar nu-mi plac chiar toate trupele cum canta, iar unele apar ca ciupercile dupa ploaie si nu au pic de talent. Never mind, sa lasam muzica la o parte, daca ma apuc sa vorbesc despre ea numai termin.

Regula numarul unu: sunt mare fana a animeurilor! Lista este imensa insa voi face un mic top al animeurilor mele favorite: Kaleido Star, Bleach, Naruto, Nana, Paradise Kiss, Honey and Clover, FMA, FMP, InuYasha, Lost Universe si asa mai departe. Ca orice fan anime am o lista lunga, dar nu vreau sa va plictisesc cu ea.
Si inca ceva, imi place sa citesc manga-uri. Cand ma plictisesc si nu prea mai am ce face citesc manga, manga si iar manga! @.@

Imi place... let's think.
Imi plac animalele, defapt le ador si le iubesc, imi place sa petrec timpul cu prietenii mei cei mai buni, sa citesc, sa ascult muzica dar si sa cant (saracii mei vecini...), sa dansez, sa ma plimb cu rolele, sa desenez (atentie: sunt dezastru la desen!). Iubesc tot ce tine de Japonia, in plus ador limba lor, suna asa de bine! 8D

Anyway, cred ca am palavragit cam mult despre mine, e timpul sa ma opresc. Daca aveti intrebari nu ezitati and just ask. *smiles*

Dozo yoroshiku onegai shimasu and see ya on za forum minna! ^-^
Sus In jos
Asami
Half
Half
Asami


Numarul mesajelor : 755
Varsta : 30
Localizare : In my world
Respectarea regulilor : Hey there! ^^ Rank11-24afb
Spam : Hey there! ^^ Ogdyj6
Avertizari : Hey there! ^^ Barra_11
Ban : Hey there! ^^ 100bg4
Reputatie : 0
Puncte : 299
Data de inscriere : 31/08/2008

Hey there! ^^ Empty
MesajSubiect: Re: Hey there! ^^   Hey there! ^^ Icon_minitimeDum Aug 23, 2009 3:41 pm

Hey there! ^^ 881100pysp3fuduf
Welcome Lorrette sau mai bineTopaz ma bucur sa te gasesc la mine pe forum deci de cunosc destul de binisor deci intrebari nu am
Welcome calduros si sper sa-ti placa aici ^_^
Noi prieteni si happy posting ^_^
Sus In jos
http://anzel.ogamewar.com/
 
Hey there! ^^
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
anzel forum :: Welocme :: Despre useri-
Mergi direct la: