anzel forum
Reclamatie. Untitled-1-1
anzel forum
Reclamatie. Untitled-1-1
anzel forum
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.


forum anime,j-music,concursuri si tot ce se poate^^ intra in lumea anime-urilor si a j-muzicii
 
AcasaAcasa  Portal*Portal*  GalerieGalerie  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Conectare
Utilizator:
Parola:
Conectare automată: 
:: Mi-am uitat parola
Ultimele subiecte
» Heya ppl xD
Reclamatie. Icon_minitimeSam Oct 24, 2009 12:44 pm Scris de Asami

» ^_^ Oracolul meu ^__^
Reclamatie. Icon_minitimeMier Sept 30, 2009 1:58 pm Scris de Asami

» Reguli/adere la FC Kaleido Star
Reclamatie. Icon_minitimeLun Sept 28, 2009 4:39 pm Scris de Asami

» Temperamentul tau
Reclamatie. Icon_minitimeVin Sept 25, 2009 10:14 pm Scris de Ænima

» Sinucidere
Reclamatie. Icon_minitimeVin Sept 25, 2009 10:11 pm Scris de Ænima

» Amv mele...nu va speriati!
Reclamatie. Icon_minitimeJoi Sept 17, 2009 7:07 pm Scris de Asami

» Cine urmeaza?
Reclamatie. Icon_minitimeMar Sept 15, 2009 4:35 pm Scris de Charme

» Ok parerile vizitatorilor
Reclamatie. Icon_minitimeLun Sept 14, 2009 4:57 pm Scris de Asami

» Vicii-aveti sau nu?Cum luptati impotriva lor
Reclamatie. Icon_minitimeLun Sept 14, 2009 4:56 pm Scris de Charme

Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Mai 2024
LunMarMierJoiVinSamDum
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar

 

 Reclamatie.

In jos 
5 participan?i
AutorMesaj
Loveless
Despair
Despair
Loveless


Numarul mesajelor : 143
Varsta : 31
Respectarea regulilor : Reclamatie. Rank11-24afb
Spam : Reclamatie. Ogdyj6
Avertizari : Reclamatie. Barra_11
Ban : Reclamatie. 100bg4
Reputatie : 0
Puncte : 3000
Data de inscriere : 17/01/2009

Reclamatie. Empty
MesajSubiect: Reclamatie.   Reclamatie. Icon_minitimeMier Ian 21, 2009 5:46 pm

Imi cer scuze daca gresesc cu deschiderea topicului in acest loc si din cauza continutului acestuia dar eu chiar nu ma mai pot abtine -.-'''

As dori sa o reclam pe Zoey deoarece ea fiind moderatoare face enorm de mult spam si acelasi lucru pentru Icy in regulament scrie clar "Minim 2 randuri la postare" atunci nu stiu de ce faceti enorm de mult spam..posturile voastre fiind de 5-10 cuvinte >__<''' voi ar trenui sa fiti un exeplu pentru useri si sa i avertizati pe acestia daca fac spam...ori atunci voi cum puteti face asta daca chiar voi faceti spam -.-'''
Imi cer scuze dar eu o rog pe Asami sa va scoata de la acest grup deoarece nu va faceti treaba asa cum trebuie.

Un moderator trebuie:

1. Sa verifice posturile noi ale userilor de pe forum in fiecare zi si sa le editeze pe cele care contin spam ( mai putin de 2 randuri)
2. Sa trimita avertizari userilor care fac spam.
3. Sa ajute useri daca au nevoie de asta.
4. Sa intre zilnic pe forum si sa posteze...
5. Sa ajute la promovarea forumului si sa ajute adminul cu forumul....

Moderatorii trebuie sa aduca imbunatatiri forumului, sa vina cu idei noi si multe altele....sa posteze in fiecare categorie ori Zoey si Icy au majoritatea posturilor cu mici exceputi la Games/Quiz-uri....aici posteaza doar useri care vor multe posturi...cele mai multe posturi ar trebui sa fie la anime/manga deoarece este un forum anime/manga totusi >_<''

Ori voi din ce e mai sus daca respectati 1-2 puncte e bine ( adica punctul "4. Sa intre zilnic pe forum si sa posteze...")
Daca forumul asta e spam curat ( si este) atunci cum se asteapta cineva sa vina useri pe el...

Ps: eu nu am nimic cu nici una din ele dar chiar imi place forumul si ma deranjeaza sa il vad transformandu-se in spam curat >_<
Sus In jos
Asami
Half
Half
Asami


Numarul mesajelor : 755
Varsta : 30
Localizare : In my world
Respectarea regulilor : Reclamatie. Rank11-24afb
Spam : Reclamatie. Ogdyj6
Avertizari : Reclamatie. Barra_11
Ban : Reclamatie. 100bg4
Reputatie : 0
Puncte : 299
Data de inscriere : 31/08/2008

Reclamatie. Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie.   Reclamatie. Icon_minitimeMier Ian 21, 2009 6:17 pm

Te inteleg Lovelles si am discutat cu Zoey si a spus ca nu o sa mai faca spam dar cu Icy cred ca o s-o scot din moderator pentru ca nici pe mine nu ma arenjeaza >_< le voi anunta pe amblele inca o data si pe data de 24 ianuarie voi spune ce am decis,Zoey e macar cit de putin activa fata de Icy,si a fi moderator chiar e un post serios >_< totusi le mai dau o sansa!! FOarte bine ca ai deschis un acest topic,ca sa nu creada ca stimez si tin la cineva mai mult decit la altu si ca le concediez asa sa spun din postul de Moderator doar de dragul meu^^
Sus In jos
http://anzel.ogamewar.com/
Loveless
Despair
Despair
Loveless


Numarul mesajelor : 143
Varsta : 31
Respectarea regulilor : Reclamatie. Rank11-24afb
Spam : Reclamatie. Ogdyj6
Avertizari : Reclamatie. Barra_11
Ban : Reclamatie. 100bg4
Reputatie : 0
Puncte : 3000
Data de inscriere : 17/01/2009

Reclamatie. Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie.   Reclamatie. Icon_minitimeMier Ian 21, 2009 6:24 pm

Pai eu nu cred ca Zoey a renuntat la spam pentru ca chiar acum cateva minute 9 poate o jumatate de ora) a facut spam la " Happy Birthday"
nu inteleg de ce le asa de greu sa argumenteze putin ce scriu ele acolo....asa cateva cuvinte ca nu doare pe nimeni mana.... daca sunt posturi neargumentate atunci inseamna a userul vrea doar sa fie activ si posteaza aiurea >_<''
Sus In jos
Sinistra
Love
Love
Sinistra


Numarul mesajelor : 78
Varsta : 30
Respectarea regulilor : Reclamatie. Rank8-2-24b8f
Ban : Reclamatie. 75vv3
Reputatie : 0
Puncte : 0
Data de inscriere : 07/09/2008

Reclamatie. Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie.   Reclamatie. Icon_minitimeMier Ian 21, 2009 10:04 pm

Ma scuzati ca ma bag,da eu nu inteleg ce dracu ii aici....cum naiba sa scrii 2 randuri??
Si normal admina ar trebui sa observe greselile altora sau ei insusi....
Mno..in fine...Eu zic ca Zoey sa ramana Moderator!!
[sincer sa fiu zici ca tu teai bagat ca musca in lapte..]
Sus In jos
http://www.andy-andain.hi5.com
Charme
Despair
Despair
Charme


Numarul mesajelor : 114
Varsta : 29
Respectarea regulilor : Reclamatie. Rank11-24afb
Spam : Reclamatie. Ogdyj6
Avertizari : Reclamatie. Barra_11
Ban : Reclamatie. 100bg4
Reputatie : 0
Puncte : 2081
Data de inscriere : 06/09/2008

Reclamatie. Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie.   Reclamatie. Icon_minitimeMier Ian 21, 2009 10:24 pm

Loveless a scris:

daca sunt posturi neargumentate atunci inseamna a userul vrea doar sa fie activ si posteaza aiurea >_<''

Gomene ca intru aici dar vreau sa imi exprim parerea mea din punct de vedere in privinta citatului de mai sus.Nu prea cred ca daca "sunt posturi neargumentate userul vrea doar sa fie activ si posteaza aiurea " Neutral , dar nu pot fi posturi gigante de nu stiu cat...de exemplu nu poti argumenta un raspuns daca nu sti ce vrei sa zici si pui cuvinte "in vant" doar asa ca sa nu se considere spam ne?! Atunci cand postezi trebuie sa postezi cu cap si nu fara ( deci nu poti pune cuvinte asa doar ca sa nu fie spam).Iar acum ca mi-am zis parerea va rog sa nu "sariti la gatul meu".
Sus In jos
Sinistra
Love
Love
Sinistra


Numarul mesajelor : 78
Varsta : 30
Respectarea regulilor : Reclamatie. Rank8-2-24b8f
Ban : Reclamatie. 75vv3
Reputatie : 0
Puncte : 0
Data de inscriere : 07/09/2008

Reclamatie. Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie.   Reclamatie. Icon_minitimeMier Ian 21, 2009 10:27 pm

Tin cu tine sys!! :16: :16:
Am mai recitit regulile si eu nu vad nicaieri ce ai scris tu cu randurile tale...
Sus In jos
http://www.andy-andain.hi5.com
Loveless
Despair
Despair
Loveless


Numarul mesajelor : 143
Varsta : 31
Respectarea regulilor : Reclamatie. Rank11-24afb
Spam : Reclamatie. Ogdyj6
Avertizari : Reclamatie. Barra_11
Ban : Reclamatie. 100bg4
Reputatie : 0
Puncte : 3000
Data de inscriere : 17/01/2009

Reclamatie. Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie.   Reclamatie. Icon_minitimeJoi Ian 22, 2009 4:37 pm

Pai problema e ca la anime de exemplu in loc sa scri " Imi place personajul x" poti scrie simplu " Imi place personajul x pentru ca are o personalitate draguta si pentru ca are o grafica care imi place foarte mult xD" simplu si asa ai 2 randuri ^^'''
daca vreti ca forumul acesta sa supravietuiasca atunci ar fi mai bine sa nu fie transformat in spam curat -.-'' sunt multi useri care nu aleg inscrierea pe forum pentru ca e spam curat.
Daca postati si vreti sa fiti activi faceti asta cu cap....nu vad ce e asa de greu sa postati 2 randuri....nimeni nu zice sa fie 2 randuri la jocuri...dar macar la restul topicurilor ar fi normal sa fie 2 randuri....
uitativa pe forumurile de succes pe site-urile cu anime si vedeti ca acolo sunt reguli stricte pana si la jocuri trebuie sa ai minim 2 randuri.
Sus In jos
Kamishiro
Betryal
Betryal
Kamishiro


Numarul mesajelor : 280
Varsta : 31
Localizare : Black Scenery
Reputatie : 0
Puncte : 1000
Data de inscriere : 25/12/2008

Reclamatie. Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie.   Reclamatie. Icon_minitimeJoi Ian 22, 2009 4:41 pm

Nee-sama eu sunt de acord cu tine...sunt multe forumuri cum ar fi Anime-Zup, Anime-Xg, Anime-Mania pe care se accepta doar posturile care depasesc 2 randuri...iar celelalte sunt sterse fara nici o instintare...
Cat despre Zoey si Icy nu stiu ce sa zic...vad ca problema lor este ca posteaza destul de mult dar aiurea -.-''' nu vreau sa ma leg de nimeni si nu am nimic cu nimeni...dar cu a zis si Kami-sama daca vreti ca forumul sa traiasca atunci scapati de spam -.-''
Sus In jos
http://demo.nicetheme.com/index.htm?theme_id=112453
Charme
Despair
Despair
Charme


Numarul mesajelor : 114
Varsta : 29
Respectarea regulilor : Reclamatie. Rank11-24afb
Spam : Reclamatie. Ogdyj6
Avertizari : Reclamatie. Barra_11
Ban : Reclamatie. 100bg4
Reputatie : 0
Puncte : 2081
Data de inscriere : 06/09/2008

Reclamatie. Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie.   Reclamatie. Icon_minitimeJoi Ian 22, 2009 7:25 pm

Bun mai trec si eu pe aici ( nu am nici eu absolut nimic cu nimeni dar vreau sa ma lamuresc cu ceava ) deci:

Loveless a scris:
in regulament scrie clar "Minim 2 randuri la postare"

Deci vreau sa zic ca am citit de nu stiu cate ori "Regulile Membrilor" si nu vad niciunde unde scrie aceasta regula , poate nu vad eu bine sau nu e pusa (as ruga sa nu se dea edit la regulament pt. ca poate cineva o vede fara a da edit).
Sus In jos
Asami
Half
Half
Asami


Numarul mesajelor : 755
Varsta : 30
Localizare : In my world
Respectarea regulilor : Reclamatie. Rank11-24afb
Spam : Reclamatie. Ogdyj6
Avertizari : Reclamatie. Barra_11
Ban : Reclamatie. 100bg4
Reputatie : 0
Puncte : 299
Data de inscriere : 31/08/2008

Reclamatie. Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie.   Reclamatie. Icon_minitimeVin Ian 23, 2009 2:13 pm

Voi introduce noi reguli si voi pune forumul in construcite dupa finisarea concursului de gfx si nu cred ca ati citit biine regulamentul (Sinistra) regula 5 spune ca este interzis limbajul dechat ce ai spus tu mai spus "Sys" Voi edita mesaje,care nu la cosul de gunoi etc!Si dupa reconstructie daca Moderatorii vor continua in asa ton normal ca voi incepe cu penalizari dure^^Si sunt deacort ca doar la jocuri poate fi o exceptie in privinta spamului ca real nu poti la jocuri sa scrii 2 rinduri in rest adica anime etc pute-ti argumenta in 2 rinduri sau macar un 1.5 rinduri
Sus In jos
http://anzel.ogamewar.com/
Continut sponsorizat





Reclamatie. Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie.   Reclamatie. Icon_minitime

Sus In jos
 
Reclamatie.
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
anzel forum :: Suport :: Announcements-
Mergi direct la: