anzel forum
Ok parerile vizitatorilor Untitled-1-1
anzel forum
Ok parerile vizitatorilor Untitled-1-1
anzel forum
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.


forum anime,j-music,concursuri si tot ce se poate^^ intra in lumea anime-urilor si a j-muzicii
 
AcasaAcasa  Portal*Portal*  GalerieGalerie  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Conectare
Utilizator:
Parola:
Conectare automată: 
:: Mi-am uitat parola
Ultimele subiecte
» Heya ppl xD
Ok parerile vizitatorilor Icon_minitimeSam Oct 24, 2009 12:44 pm Scris de Asami

» ^_^ Oracolul meu ^__^
Ok parerile vizitatorilor Icon_minitimeMier Sept 30, 2009 1:58 pm Scris de Asami

» Reguli/adere la FC Kaleido Star
Ok parerile vizitatorilor Icon_minitimeLun Sept 28, 2009 4:39 pm Scris de Asami

» Temperamentul tau
Ok parerile vizitatorilor Icon_minitimeVin Sept 25, 2009 10:14 pm Scris de Ænima

» Sinucidere
Ok parerile vizitatorilor Icon_minitimeVin Sept 25, 2009 10:11 pm Scris de Ænima

» Amv mele...nu va speriati!
Ok parerile vizitatorilor Icon_minitimeJoi Sept 17, 2009 7:07 pm Scris de Asami

» Cine urmeaza?
Ok parerile vizitatorilor Icon_minitimeMar Sept 15, 2009 4:35 pm Scris de Charme

» Ok parerile vizitatorilor
Ok parerile vizitatorilor Icon_minitimeLun Sept 14, 2009 4:57 pm Scris de Asami

» Vicii-aveti sau nu?Cum luptati impotriva lor
Ok parerile vizitatorilor Icon_minitimeLun Sept 14, 2009 4:56 pm Scris de Charme

Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Martie 2024
LunMarMierJoiVinSamDum
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
CalendarCalendar

 

 Ok parerile vizitatorilor

In jos 
AutorMesaj
Asami
Half
Half
Asami


Numarul mesajelor : 755
Varsta : 30
Localizare : In my world
Respectarea regulilor : Ok parerile vizitatorilor Rank11-24afb
Spam : Ok parerile vizitatorilor Ogdyj6
Avertizari : Ok parerile vizitatorilor Barra_11
Ban : Ok parerile vizitatorilor 100bg4
Reputatie : 0
Puncte : 299
Data de inscriere : 31/08/2008

Ok parerile vizitatorilor Empty
MesajSubiect: Ok parerile vizitatorilor   Ok parerile vizitatorilor Icon_minitimeSam Aug 08, 2009 12:30 pm

Deci dragi vizitatori va v-om adresa niste intrebari dar pe linga ele si niste reguli mici

Exclamation Reguli Exclamation

Ok parerile vizitatorilor CaramellDansen_for_Rurimaru_by_WasuExpuneti-va parerile sincere si nu va fi teama ca nimeni nu va incepe cu reprosuri deaorece parerea vizitatorilor conteaza
Ok parerile vizitatorilor CaramellDansen_for_Rurimaru_by_WasuNu va bateti joc de forum si nu folositi limbaj vulgar
Ok parerile vizitatorilor CaramellDansen_for_Rurimaru_by_WasuNu rasundeti in batjocora la intrebari si nu faceti provocare
Ok parerile vizitatorilor CaramellDansen_for_Rurimaru_by_WasuIncercati totusi sa nu faceti SPAM si sa scrieti corect



Question Intrebari Question


Ok parerile vizitatorilor Caramel_Dance_for_Zooopy_by_Wasu-1Care este cauza ca nu va inregistrati pe forum?
Ok parerile vizitatorilor Caramel_Dance_for_Zooopy_by_Wasu-1 Ce parere aveti despre forum si aspectul lui?
Ok parerile vizitatorilor Caramel_Dance_for_Zooopy_by_Wasu-1Pe o scara de la 1 la 10, ce nota i-ati da?

Ok parerile vizitatorilor Caramel_Dance_for_Zooopy_by_Wasu-1Cite % forumul are sanse de inregistrarea d-voastra pe forum?
Ok parerile vizitatorilor Caramel_Dance_for_Zooopy_by_Wasu-1 Ce sugestie ia-ti da forumului?


Ultima editare efectuata de catre Asami in Lun Sept 14, 2009 5:00 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
http://anzel.ogamewar.com/
hz
Vizitator
Anonymous



Ok parerile vizitatorilor Empty
MesajSubiect: Re: Ok parerile vizitatorilor   Ok parerile vizitatorilor Icon_minitimeSam Aug 15, 2009 3:46 pm

Sa nu pui la Jrock topic cu The GazettE asta e genial,nu am ce zice Neutral
Sus In jos
Asami
Half
Half
Asami


Numarul mesajelor : 755
Varsta : 30
Localizare : In my world
Respectarea regulilor : Ok parerile vizitatorilor Rank11-24afb
Spam : Ok parerile vizitatorilor Ogdyj6
Avertizari : Ok parerile vizitatorilor Barra_11
Ban : Ok parerile vizitatorilor 100bg4
Reputatie : 0
Puncte : 299
Data de inscriere : 31/08/2008

Ok parerile vizitatorilor Empty
MesajSubiect: Re: Ok parerile vizitatorilor   Ok parerile vizitatorilor Icon_minitimeSam Aug 15, 2009 3:59 pm

Ok in primul rind as dori sa resoecti regulile si sa raspunzi la intrebari cel putin la cite-va

Nu am pus The Gazette deoarece nu a fost solicitat Ok parerile vizitatorilor 531278
Sus In jos
http://anzel.ogamewar.com/
SinQ
Vizitator
Anonymous



Ok parerile vizitatorilor Empty
MesajSubiect: Re: Ok parerile vizitatorilor   Ok parerile vizitatorilor Icon_minitimeLun Sept 14, 2009 3:57 pm

Care este cauza ca nu va inregistrati pe forum?
Cauza? Etto... nu am net acasa si nu as putea sa fiu foarte activa >>', nu-mi place sa ma intregistrez si sa nu postez decat o data la cateva luni...
Ce parere aveti despre forum si aspectul lui?
Forumul e nice, aspectul lasa de dorit. Prea multe imagini, banner nu foarte sofisticat iar BG-ul straluceste prea tare o.o'. Orice admin ar face posibilul ca forumul sa arate cat mai bine, stiu but that's my opinion.
Pe o scara de la 1 la 10, ce nota i-ati da?
7 xD

Cite % forumul are sanse de inregistrarea d-voastra pe forum?
Hmm... cred ca 30%
Ce sugestie ia-ti da forumului?
Schimba emoticoanele O.O'
Sus In jos
Asami
Half
Half
Asami


Numarul mesajelor : 755
Varsta : 30
Localizare : In my world
Respectarea regulilor : Ok parerile vizitatorilor Rank11-24afb
Spam : Ok parerile vizitatorilor Ogdyj6
Avertizari : Ok parerile vizitatorilor Barra_11
Ban : Ok parerile vizitatorilor 100bg4
Reputatie : 0
Puncte : 299
Data de inscriere : 31/08/2008

Ok parerile vizitatorilor Empty
MesajSubiect: Re: Ok parerile vizitatorilor   Ok parerile vizitatorilor Icon_minitimeLun Sept 14, 2009 4:57 pm

Mes SinQ de parere deci sa icnep:
-emoticoanele? nu stiu de ce dar cred ca sunt destule Ok parerile vizitatorilor 449467 nustiuc e ai in vedere
-Prea multe imagini ,well eu am dorit sa-i dau un aspect mai bogat etc,nu cred ca imaginile strica nu sunt mari,pagina nu se incarca greu,deci nu vad ceva negativ daca sunt minim 5 le voi scoate
-De banner,criza de inspiratie dar nu pot da de desinger-ul forumului
-De BG aveam si eu dubii dar pina ce nu gasesc cv mai potrivit,sau pot sa nu-l fac sa straluceasca o sa vad ce o sa fie...

Deci asteptam inregistrarea ta oricum mess de opinie ^_^
JA ne
Sus In jos
http://anzel.ogamewar.com/
Continut sponsorizat





Ok parerile vizitatorilor Empty
MesajSubiect: Re: Ok parerile vizitatorilor   Ok parerile vizitatorilor Icon_minitime

Sus In jos
 
Ok parerile vizitatorilor
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Parerile membrilor

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
anzel forum :: Pareri :: Parerile vizitatorilor-
Mergi direct la: