anzel forum
Vicii-aveti sau nu?Cum luptati impotriva lor Untitled-1-1
anzel forum
Vicii-aveti sau nu?Cum luptati impotriva lor Untitled-1-1
anzel forum
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.


forum anime,j-music,concursuri si tot ce se poate^^ intra in lumea anime-urilor si a j-muzicii
 
AcasaAcasa  Portal*Portal*  GalerieGalerie  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Conectare
Utilizator:
Parola:
Conectare automată: 
:: Mi-am uitat parola
Ultimele subiecte
» Heya ppl xD
Vicii-aveti sau nu?Cum luptati impotriva lor Icon_minitimeSam Oct 24, 2009 12:44 pm Scris de Asami

» ^_^ Oracolul meu ^__^
Vicii-aveti sau nu?Cum luptati impotriva lor Icon_minitimeMier Sept 30, 2009 1:58 pm Scris de Asami

» Reguli/adere la FC Kaleido Star
Vicii-aveti sau nu?Cum luptati impotriva lor Icon_minitimeLun Sept 28, 2009 4:39 pm Scris de Asami

» Temperamentul tau
Vicii-aveti sau nu?Cum luptati impotriva lor Icon_minitimeVin Sept 25, 2009 10:14 pm Scris de Ænima

» Sinucidere
Vicii-aveti sau nu?Cum luptati impotriva lor Icon_minitimeVin Sept 25, 2009 10:11 pm Scris de Ænima

» Amv mele...nu va speriati!
Vicii-aveti sau nu?Cum luptati impotriva lor Icon_minitimeJoi Sept 17, 2009 7:07 pm Scris de Asami

» Cine urmeaza?
Vicii-aveti sau nu?Cum luptati impotriva lor Icon_minitimeMar Sept 15, 2009 4:35 pm Scris de Charme

» Ok parerile vizitatorilor
Vicii-aveti sau nu?Cum luptati impotriva lor Icon_minitimeLun Sept 14, 2009 4:57 pm Scris de Asami

» Vicii-aveti sau nu?Cum luptati impotriva lor
Vicii-aveti sau nu?Cum luptati impotriva lor Icon_minitimeLun Sept 14, 2009 4:56 pm Scris de Charme

Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Martie 2024
LunMarMierJoiVinSamDum
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
CalendarCalendar

 

 Vicii-aveti sau nu?Cum luptati impotriva lor

In jos 
3 participan?i
AutorMesaj
Asami
Half
Half
Asami


Numarul mesajelor : 755
Varsta : 30
Localizare : In my world
Respectarea regulilor : Vicii-aveti sau nu?Cum luptati impotriva lor Rank11-24afb
Spam : Vicii-aveti sau nu?Cum luptati impotriva lor Ogdyj6
Avertizari : Vicii-aveti sau nu?Cum luptati impotriva lor Barra_11
Ban : Vicii-aveti sau nu?Cum luptati impotriva lor 100bg4
Reputatie : 0
Puncte : 299
Data de inscriere : 31/08/2008

Vicii-aveti sau nu?Cum luptati impotriva lor Empty
MesajSubiect: Vicii-aveti sau nu?Cum luptati impotriva lor   Vicii-aveti sau nu?Cum luptati impotriva lor Icon_minitimeDum Sept 13, 2009 5:53 pm

Deci fiecare are vicii dar uneori sunt prea des manifestate,adica le aratati.Mai des ele apar atunci sintem nervosi sau frica.cind mintem etc

my opinion:
Deci am eu un tic de-a privi cu ochi "rai" atunci cind sunt enervata sau nervoasa,pot sa ma iau de cineva care nua re nici o legatura cu cele intimplate...
next:rod oja d epe unghii cind sunt nervoasa mereu oja se finiseaza repede >_<
rod cu dintii buzele asta de obicei se intimpla cind trec la raspuns si nu stiu sigur ceva....deasemenea luciul de buze mereu nu mi-a ajunge.....

pai cred ca sunt si altele dar nu tin minte bine >_<
pe curind voi mai adauga ^_^
Sus In jos
http://anzel.ogamewar.com/
Faith
Human
Human
Faith


Numarul mesajelor : 42
Varsta : 28
Respectarea regulilor : Vicii-aveti sau nu?Cum luptati impotriva lor Rank11-24afb
Spam : Vicii-aveti sau nu?Cum luptati impotriva lor Ogdyj6
Avertizari : Vicii-aveti sau nu?Cum luptati impotriva lor Barra_11
Ban : Vicii-aveti sau nu?Cum luptati impotriva lor 100bg4
Reputatie : 0
Puncte : 54
Data de inscriere : 12/08/2009

Vicii-aveti sau nu?Cum luptati impotriva lor Empty
MesajSubiect: Re: Vicii-aveti sau nu?Cum luptati impotriva lor   Vicii-aveti sau nu?Cum luptati impotriva lor Icon_minitimeLun Sept 14, 2009 2:00 pm

Am si eu vicii :
1.Sunt dezordonata-las hainele ,lucrurile,tot ce se poate pe unde apuc.^__^
Deci,dupa aia nu mai gasesc ceva usor.
2.Ascult sfaturile oamenilor cu privire la unele lucruri,dar fac dupa placul meu.Intr-un cuvant-incapatanata.Nu-mi place asta.
3.Imi rodeam unghiile inaite, acum m-am lasat,dar acum le tai prea scurte.
4.Sunt prea timida si nevorbareata(daca este asa cuvant)^__^

Nu cred sa-mi amintesc de alteceva.
Sus In jos
Asami
Half
Half
Asami


Numarul mesajelor : 755
Varsta : 30
Localizare : In my world
Respectarea regulilor : Vicii-aveti sau nu?Cum luptati impotriva lor Rank11-24afb
Spam : Vicii-aveti sau nu?Cum luptati impotriva lor Ogdyj6
Avertizari : Vicii-aveti sau nu?Cum luptati impotriva lor Barra_11
Ban : Vicii-aveti sau nu?Cum luptati impotriva lor 100bg4
Reputatie : 0
Puncte : 299
Data de inscriere : 31/08/2008

Vicii-aveti sau nu?Cum luptati impotriva lor Empty
MesajSubiect: Re: Vicii-aveti sau nu?Cum luptati impotriva lor   Vicii-aveti sau nu?Cum luptati impotriva lor Icon_minitimeLun Sept 14, 2009 2:04 pm

Despre sfaturile altora..nu cred ca absolul tot ce spune altii trebui sa faci astfel nu mai ajungi la nimic bun
Sus In jos
http://anzel.ogamewar.com/
Charme
Despair
Despair
Charme


Numarul mesajelor : 114
Varsta : 29
Respectarea regulilor : Vicii-aveti sau nu?Cum luptati impotriva lor Rank11-24afb
Spam : Vicii-aveti sau nu?Cum luptati impotriva lor Ogdyj6
Avertizari : Vicii-aveti sau nu?Cum luptati impotriva lor Barra_11
Ban : Vicii-aveti sau nu?Cum luptati impotriva lor 100bg4
Reputatie : 0
Puncte : 2081
Data de inscriere : 06/09/2008

Vicii-aveti sau nu?Cum luptati impotriva lor Empty
MesajSubiect: Re: Vicii-aveti sau nu?Cum luptati impotriva lor   Vicii-aveti sau nu?Cum luptati impotriva lor Icon_minitimeLun Sept 14, 2009 4:56 pm

Deci eu la rand:

-la fel ca si Faith,dezordonata imi las hainele pe unde apuc*cum zice si Faith*,s anu vezi cei in dulapu meu uneori ca iti vine sa te iei de cap mda =.=
-cand n'am ce face ba chiar cand am imi rod si eu pielita de pe buze,un vechi obicei :3
-cam aeriana si dusa cu capu in alta parte,din cauza asta am avut si cateva "daune" mde xD
-daca nu'mi convine ceva fac de capul meu,chair daca mi se zice intr'un fel fac cu totul sub o alta forma
Sus In jos
Continut sponsorizat





Vicii-aveti sau nu?Cum luptati impotriva lor Empty
MesajSubiect: Re: Vicii-aveti sau nu?Cum luptati impotriva lor   Vicii-aveti sau nu?Cum luptati impotriva lor Icon_minitime

Sus In jos
 
Vicii-aveti sau nu?Cum luptati impotriva lor
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Ce coafura aveti la scoala?
» Ce parere aveti despre forumul New~World

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
anzel forum :: Girls and Boys :: Others-
Mergi direct la: